Midea Salon Tipi İnverter Klima MFM Serisi

Yetkili Servis güvencesiyle Midea Klima satın almak için bizi arayın!

Midea salon Tipi Klimalar

Firmamız Midea Klima yetkili servisi olup Midea Klima satış, bakım, onarım ve montaj işlerinizde profesyonel iklimlendirme uzmanı ekipleriyle hizmet sunmaktadır.

Midea Salon Tip Klima Modelleri On/Off ve İnverter

  • MFM-24HRFN1-QRD0 – 24.000BTU İNVERTER
  • MFM-48ARN1-RB6W – 48.000BTU ON/OFF
  • MFGA-48ARDN1-R – 48.000BTU İNVERTER
  • MFGA-60ARDN1-R – 60.000BTU İNVERTER

Midea salon tipi MFM serisi klimalar, ERP yönetmeliğine uygun olarak inverter teknolojisi ile çalışmakta, kullanıcılarının ekonomi yapmasını sağlarken aynı zamanda doğayıda korumaktadır. Anti korozotif ön kabini üzerinde kir pas ve leke tutunamaz. Midea salon tipi klimalar her zaman temiz kalarak yoğun kullanılan mağaza ve ofislerde uygun çözüm oluşturmaktadır. Aktif gümüş iyon filtresiyle hijyenik ve sağlıklı ortam havası oluşturur. Midea’nın en büyük avantajlarından birisi ise sessiz çalışma özelliğidir. Sakin bir şekilde ortamı iklimlendirmenize olanak tanır. Üstün teknolojisi sayesinde en zorlu kış şartlarında -15C° bile güvenle çalışmaya devam eder.

Midea Salon Tipi Klima Özellikleri ve Fonksiyonları

3D DC Inverter Teknolojisi

Klasik klima modellerinde kompresör, ortam ısısına göre sürekli olarak aç kapat yaparak çalışmaktadır. Start aldığında enerji tüketimi maksimum seviyeye çıkmakta ve bunun sürekli tekrar etmesi yüksek oranda enerji kaybına sebebiyet vermektedir. İnverter teknolojisini kullanan Midea salon tipi klimalar, ürettiği iklimlendirme kapasitesini ortamdaki ihtiyaca göre ayarlamakta bu sebeple kompresör motorundaki start-stop döngüsünü en aza indirmektedir. DC inverter klimanın harcadığı enerji tüketiminde %30-40 arası daha verimli hale getirmektedir. İnverter teknolojisinin avantajlarını yükseltmek için çalışan Midea mühendisleri 3D DC inverter teknolojisile kompresör + dış ünite fanı + iç ünite fanını DC inverter teknolojisiyle üreterek klimaları daha verimli hale getirmeyi başarmıştır. Bu teknolojiyle birlikte daha sessiz, daha konforlu ve daha tasarruflu klimalar üretilmeye başlanmıştır.

Sezonsal Enerji Verimliliği Yönetmeliği ERP (Energy Related Product)

Midea araştırma ve geliştirme laboratuvarlarında mühendislerimizin geliştirdiği cihazlar sezonsal enerji verimliği yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu yönetmeliğin genel amacı çevre dostu ve daha az enerji üreten klimalar üretmektir. Proje kapsamında amaçlanan %20 daha az sera gazı emisyonu %20 daha verimli enerji tüketimi ve %20 daha fazla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı bulunmaktadır. Yönetmeliğe göre üretilen 12kW ve altındaki klimaların gerekli iç ve dış ortam testlerini tamamlaması gerekmektedir. Bu yönetmelik ülkemizcede yasallaştırılarak tüm ev tipi klimaları bu kapsama alınmıştır. Bireysel tip split klimalarda klasik modellerinin ithalatı yasalarca engellenmiştir. Salon tipi klimalar ise ticari sınıfta olduğundan ülkemize giren klimaların tamamı bu kapsamda değildir. Midea MFM serisi klimalar ise ERP yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte, son kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.

Midea Salon Tipi A++ Enerji Verimli Klimalar

Midea MFM serisi salon tipi klimalar A++ enerji verimliliği ile işletmelerin iklimlendirmede kullandığı enerji verimliliğine katkı sağlamaktadır. Midea MFM serisi %30-40 aralığında enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Soğutma modu enerji verimliliği SEER oranına, ısıtma modu enerji performansı ise SCOP katsayısına göre hesaplanmaktadır. SCOP VE SEER değerleri ne kadar yüksekse enerji verimliliği o kadar yüksek anlamına gelmektedir. Midea klimalarda iç ve dış fanları ve kompresör inverter teknolosinde üretildiği için yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır. Midea salon tipi klima, üretildiği bu teknoloji sayesinde yapılan testler A++ neticesi alınmıştır.

Sessiz Çalışma

Midea mühendislerince özel olarak dizayn edilen salon tipi klimalar sessiz çalışarak daha huzurlu ve sakin bir ortamda bulunmanızı sağlamaktadır. Üstün teknolojimizle konforlu ortamlarda yaşamanızı sağlıyoruz.

-15° C Dış Ortam Şartlarında Isıtma

Klasik model cihazlar sert kış aylarında ısıtma görevini yerine getiremezken Mideanın ürettiği DC inverter cihazlar üstün teknolojik özellikleri sayesinde dış ortam ısısı -15 °C olduğuda bile ısıtma modunda güvenle çalışarak konforunuzdan taviz vermez.

Her Mekana Uygunluk

Elektronik cihazların çevresinde sağlıklı çalışabilmesi için genellikle hava boşlukları bırakmak gerekmektedir. Bu durum bazı alanlarda yer kaybına neden olabilmektedir. Midea inverter salon tipi klimalarda hava emişini ön panelden yapacak şekilde tasarlanmasından dolayı bu sorun ortadan kaldırılmıştır. Yenilikçi dizaynı sayesinde içünitenin çevresi tamamen kapalı dahi olsa sorunsuz çalışması sağlanmıştır. Sıkışık mekanlarda mobilya aralarına, hatta duvarladaki ve köşelerdeki ölü niş alanlarına bile Midea MFM serisi salon tipi klimalarınızı yerleştirebilirsiniz

Üstün Zaman Ayarı Fonksiyonu

Midea Salon Tipi DC Inverter klimalarda zaman ayarı fonksiyonuyla 24 saat içinde istediğin zaman açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. siz evinize veya ofisinize gelmeden önce ortamın iklimlendirilmesini sağlayabilir ve ayarlanan zamanda kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu fonskiyon sayesinde hem konforu hemde enerji tasarrufunu sağlayabilirsiniz.

Gümüş İyon Filtresi

İç Ünite içierisinde bulunan gümüş içeren filrte sistemi, üniteden salınınan havaya iyon salınımı yaparak hem bakteri aktivitesini yok ederek bakterilerin ölmesini sağlar. Gümüş iyon filtresi havayı tamamen temizleyerek hijyenik bir hava oluşmasını sağlar sağlıklı ev ve ofis ortamları oluşturur.

Anti Korozif Ön Kabin ̇

Midea Salon Tipi DC Inverter klimalarda ön kabine uygulanan özel kaplama sayesinde yüzeyde kir pas ve leke tutunamaz. Her zaman temiz kalarak yoğun kullanılan mağaza ve ofislerde uygun çözüm oluşturmaktadır.

midea mfm serisi-fonksiyonlar