Kurumsal

Daikin Yetkili Servisi Çağırın… Klimanızı “doğru hava uzmanı’na” emanet edin!

Firmamız Daikin Klima yetkili servisi olup istanbul il geneleinde bireysel split klimalardan ticari tip klimalara, klima santrallerinden Daikin VRV sistemlerine kadar her alanda satış ve servis hizmetini profesyonel kadrosuyla sunmaktadır.

Daikin Hakkında

Daikin 1978 yılından bu güne kadar distribütörler vasıtasyla Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir. 2011 yılı temmuz ayında Türkiyedeki en önemli iklimlendirme üreticisi firmalardan Airfel’i satın almış ve ülkemizde iklimlendirme sektörünün en önemli üreticilerinden birisi haline gelmiştir. Daikin Türkiye ısıtma soğutma ve havalandırma alanlarında ülkemizde en geniş ürün gamına sahip olan firmadır.

Daikin Türkiye Sakarya Hendek ilçesinde 100.000m² alan üzerinde inşa edilmiş olan 42.000 m²’lik kapalı alanda kurulan üretim tesislerinde Airfel ve Daikin markaları üzerine imalatları yapılmaktadır. Son teknoloji cihazlar ile donatılmış fabrikada başlıca split klima, fancoil , klima santralleri, panel radyatörler ve kombi gibi ürünlerin üretimi yapılmaktadır.

Daikin Türkiye merkez ofisi İstanbul’da bulunmakta olup altı bölge müdürlüğü ile 170 bayi 500 satış noktası ve yetkili servisi ile ülkemizde yaygın bir satış ve satış sonrası hizmetler ağına sahiptir.

İklimlendirme sektöründe dünyaya öncülük eden Daikin Klima, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde’ de tüketici taleplerine en uygun ürünleri üretmek ve konforlu bir iklimlendirme sağlamak için tüm gücü ve uzman kadrolarıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Daikin Türkiye Ortadoğu ve Afrika’nın üretim, Ar-Ge ve lojistik merkezi olarak planlanmakta ve bölgede en önemli iklimlendirme pazarı haline gelmektedir.

  • 2017 – Daikin kurulduğu günden bugüne kadar bir çok klima iklimlendirme firmasını satın almış, bir çok ülkeye fabrika ve satış müdürlüklerini kurmuş ve dünyanın her yerinde yaygın bir satış ve servis ağı haline gelmiştir.
  • 2012 – Daikin amerikanın en büyük 2. klima üreticisi goodmanı 3.7 milyar dolara satın aldı.
  • 1982 – Daikin ilk VRV merkezi sistemlerini geliştirerek büyük bir başarıya imza attı.
  • 1969 – Daikin ilk multi-split klimaların üretimini gerçekleştirdi.
  • 1958 – Daikin ilk ısı pompası klimalarını ulusal ve uluslararası pazarlara sundu.
  • 1951 – Dakin paket klima üretimi yapan ilk Japon firması oldu.
  • 1936 – Daikin ilk tren kliması üreten firma oldu.
  • 1933 – Akira Yamada, Japonya’da “Osaka Kinzoku Kogyosho limited Ortaklığı”nı kurarak Daikin’in temellerini oluşturdu.

Misyonumuz

Tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetine odaklanmayı,
Satış sonrası hizmetler konusunda en iyi desteği vermeyi,
Türkiye ve dünyada sektörün en iyisi olmayı misyonumuz edindik.

Vizyonumuz

Kalitemizi arttırırken, fiyat açısından daha uygun ürünleri, müşterilerimizin tam istediği zamanda sunarak rakiplerimiz arasında tercih edilebilir olmak şirket vizyonumuzdur.