Midea Multi Klimalar

Yetkili Servis Güvecesiyle Midea İnverter Multi Split Klima Almak İçin Bizi Arayın!

Midea Multi Split Serisi İnverter Klimalar

Neden Bizi Tercih Etmlisiniz

Firmamız İstanbul Midea yetkili satış bayi ve yetkili servisi olarak tüm semtlerde profesyonel hizmet vermektedir. 1984 yılından bu yana gelen zaman içinde tüm sektörel gelişmeleri yakından takip etmekte ve gerekli tüm eğitimleri personelimize sağlayarak uzman personel – yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Midea’nın uluslar arası alanda başarılarının ve ürettiği klimaların kalitesini bilerek %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve buna ulaşmak için tüm gereklilikleri sağlayarak satış ve servis sunmaktayız

Multi Split Klimalar

midea multi split klimaMidea multi split klima modelleri tek dış ünite ile birden fazla iç ünitenin çalıştırıldığı, bu sayede çok odalı iklimlendirme gereken yerlerde tek bir dış ünite ile tüm odaların ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarının karşılandığı çoklu iklimlendirme cihazlarıdır. Midea Multi Klima iki, üç veya beş adet iç üniteyi çalıştırabilen modelleri mevcuttur. Midea multi klimalar genellikle ofis ve çok odanın iklimlendirilmek istendiği konut ve villa gibi yapılarda tercih edilmektedir. Tek dış ünite ile bu durum sağlandığından dışarıda görüntü kirliliği olmadan mekanın iklimlendirilmesi sağlanmaktadır.

Midea multi klima satın almayı düşünüyorsanız firmamız tarafından teklif alarak uzman iklimlendirme personelimiz tarafından montaj hizmeti alabilir, Midea’nın yüksek ürün kalitesi ve firmamızın uzman personeliyle montaj ve servis hizmetlerini alabilirsiniz.

Midea Multi 3D İnverter Klima

Midea tarafından üretilen multi (çoklu) klimalar 3D DC inverter teknolojisinin avantajlarıyla düşük enerji maliyetiyle yüksek iklimlendirme kapasitesi sunmaktadır. Klasik klimalara oranlar %30 tasarruf sağlayan multi inverter klimalara iki, üç veya beş tane iç ünite bağlayarak birbirinden bağımsız olan odaları / bölümleri tek dış üniteyle ekonomik olarak iklimlendirmeniz sağlanabilmektedir. Diğer markalarda sadece klima kompresörü DC inverter teknolojisine sahipken Midea Multi İnverter Klima kompresörünün yanında iç ve dış ünite fanları da inverter teknolojisiyle çalışarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Midea mühnedisleri tarafından geliştirilen 3D inverter sistemi tüm inverter modellere eklenerek dünya genelinde daha düşük enerji sarfiyatı ile doğa dostu iklimlendirme sağlanmak arzulanmaktadır.

Midea, çevreci bir yaklaşım ile ERP yönetmeliğine uygun cihazları dünya üzerinde yaygınlaştırarak gelecek nesillerimize daha yaşlanabilir bir dünya bırakmayı misyon edinmiştir.

Fonksiyonları

A++ Enerji Verimliliği

Midea multi tipi split klimalarda kullanılan yüksek teknoloji ile sezonsal enerji verimliliği sınıfında yapılan testlerin sonucuna göre A++ enerji grubunda tassarufla iklimlendirme sağladığı kayıt altına alınmıştır. A++ Midea Multi inverter klimalar sayesinde çok daha az enerji harcayarak konforlu bir iklimlendirme sağlayabilirsiniz.

ERP (Energy Related Product)

ERP yönetmeliği daha çevreci ve daha az enerji tüketen iklimlendirme üniteleri hakkında yönetmelik olmakla birlikte sezonsal enerji verimliliği test sonuçlarına göre belirlenmektedir. Midea multi klima modelleri ERP yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte, daha az egzos emisyonu yüksek enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kaynakları kullanımı alanında tüm iç ve dış ortamda yapılan testlerden başarı ile geçerek şartların tamamını sağlamaktadır.

Midea Multi İnverter Klimalar

Midea diğer modellerde olduğu gibi, enerji tassarufu sağlanamasının en etkili yolu olan İnverter teknolojisi multi tip klimalara da uygulamaktadır. Multi inverter klimaların ilk alım maliyeti yüksek gibi görünse de, inverter teknolojisinşin yüksek eneji tasarrufu sayesinde uzun vadede kendini amorti ederek en ekonomik iklemdirmeyi sağamaktadır. Sektörde yenilikçi anlayışı ile sınırsız hizmet sunmak isteyen Midea diğer markalarında kullandığı İnverter teknolojisini geliştirerek 3D DC İnverter klimalar üretmekte ve bu sayede yüksek enerji tasarrufu sağlayarak müşterilerinin enerji maliyetini minimuma düşürmektedir.

Multi Split Teknolojisi

Multi Split klimalar, ülkemizde bire bir tabi edilen mono split klimalarda olduğu gibi tek dış üniteye sahiptir. Multi modellerde tek dış ünteye 1 ile 5 arasında iç ünite bağlanarak görüntü kirliliği ortadan kaldırılmaktadır. İleri teknoloji ürünü olan multi klimalar kullanım kolaylığı, enerji tasarrufu, sessiz çalışma ve çok hızlı ayarlanan ısıya yükselme gibi özellikleride sağlamaktadır.

-15 °C Dış Ortam Şartlarında Isıtma

Yüksek teknolojik özellikleri ile Multi Klimalar dış ortam sıcaklığı -15 °C gibi ağır hava şartlarında bile konforlu bir şekilde iklimlendirme sağlamaktadır.

Kuru Kontak ve Hata Alarm Bağlantı İmkanı

Bu üstün özellik ile sisteme eklenen harici uzaktan kumanda ve alarm bağlantı noktası ile uzaktan cihazın açılıp kapanma kontrolü ve hata anında uyarı imkanı sağlanır. Bu sistem sadece multi split, kanallı MTB ve kaset MCA3 serisi iç üniteler için uygulanabilmektedir.

Yerden Tasarruf

Bire bir mono cihazlarda her iç ünite için bir dış ünite bağlanarak çalıştırılma zorunluluğu vardır. Multi sistemlerde ise bir dış üniteye 1 – 5 arasında iç ünite bağlanarak yerden tasarruf sağlanmaktadır.

Esnek Uzun Mesafe Borulama

İç ve dış ünite arasındaki kot farkı 15 metreyi aşmamak şartı ile 5 adet iç ünitene bağlanan multi klimalarda toplam borulama mesafesi 75 metreye uzatılabilir. Bu özellik Quintuple M5OE serisi dış üniteleri kapsamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.