midea klima servisi

midea yetkili servisiMidea Yetkili Servisi

Midea klima yetkili servisi olan firmamız tüm split klimaların ve VRF klima sistemlerin yetkili satış ve satış sonrası bakım onarım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Garantili ve garanti süresini tamamlayan iklimlendirme cihazları tarafımızdan bakım ve onarımları yapılmaktadır.

Dünyanın önde gelen klima üreticisi Midea, ülkemizde kurduğu yaygın satış ve servis ağıyla %100 müşteri odaklı hizmetlerine devam ediyor.  Firmamız 1984 yılından bu güne müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve kaliteli işçilik prensiplerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Midea klima ve Midea VRF klima satış ve satış sonrası hizmetlerinde firmamız profesyonel ekipleriyle hizmetinizdedir. Personelimiz uluslar arası eğitmenler tarafından düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmakta, her geçen gün gelişen klima teknolojilerinin eğitimleri alınarak ülkemizde bir an önce uygulamalarına geçilmektedir. Profesyonel klima servisi hizmet anlayışımızı Midea yetkili servis hizmetleriyle birleştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sizlerin sorunlarına çözüm sunmak için kendini yenileyen, hiçbir koşulda kalite ve prensiplerinden taviz vermeyen firmamız, geçmişinden gelen tecrübe ve çağımız teknolojisini bir araya getirmektedir.

Midea Teknik Servis Hizmetlerimiz:

 • Garantili Midea klima montajı ve de montaj hizmeti
 • Garantili Midea klima bakım ve onarım hizmetleri
 • Garanti dışı Midea klima montaj de montaj hizmetleri
 • Garanti dışı Midea klima bakım ve onarım hizmetleri
 • VRF klima montajı ve de montajı
 • VRF klima sistemleri bakımı ve tamiri

İnverter Teknolojisiİnverter Teknolojisi Nedir?

İnverter cihazlar düşük enerji tüketimi ve maksimum verim sağlayan üstün klima teknolojisidir. Eski model klimalarda motor AC şebeke geriliminde 220 Volt 50Hz frekans ile çalışmakta, ortam ısısı yeterli seviyeye geldiğinde kompresör motoru stop konumuna geçerek durmaktadır. Ortam ısı değişimi oluştuğunda tekrar çalışmakta fakat bu esnada start alırken çok yüksek enerji tüketimine ve ortam konforunun düşmesine neden olmaktadır. İnverter teknolojisinde voltaj sabit bırakılırken frekans düşürülerek motorun daha yavaş çalışması sağlanmakta bu sayede ortama ihtiyacı olduğu kadar iklimlendirme yapılmakta ve stop – start esnasında kaybedilen enerjiden tasarruf edilmektedir.

İnverter teknolojisinde son nokta ise DC inverter klimalardır. DC inverter kompresörlerde frekans doğru akımda oluşturulmakta ve çok daha az enerji tüketimi ile yüksek derecede iklimlendirme yapılmaktadır.

Midea Klimalar yüksek enerji verimli DC inverter teknolojisinde üretilmekte, split ve VRF klima sistemleri kullanan müşterilerinin düşük enerji tüketimi ile maksimum ısıtma ve soğutma yapmasına imkan vermektedir.

Midea İnverter Teknolojisi Tarihçesi

 • 1992’de Midea İnverter teknolojisi araştırmalarına başladı.
 • 1997’de Midea İnverter klimaların üretime başladı.
 • 1999’da Midea ilk ev tipi İnverter multi-zone (çoklu ortam) klimayı piyasaya sürdü.
 • 2001’de Midea İnverter klimalar AB pazarına ihraç edildi.
 • 2004’de Midea İnverter klima araştırma ve üretiminde “Carrier-Toshiba” ile iş birliğine girdi.
 • 2009’da Midea İnverter klimalar Çin hükümetinin enerji tasarruflu ürünler tedarik listesinde yer aldı.
 • 2009 Mayıs itibari ile 1,5 milyondan fazla İnverter klima Japon pazarına ihraç edildi.
 • 2011 Kasım ayında Midea üç boyutlu DC İnverter stratejisini başlattı ve üç boyutlu DC İnverter klimaların kapsamlı promosyonunu üzerine aldı.

 

midea

Dünyanın lider klima üreticisi Midea fabrikalarında Toshiba ve Carrier markalarının yanında bir çok markaya Split, ticari ve VRF klimaların üretimini gerçekleştirmektedir. Dünyada en yaygın servis ve satış ağına sahip firmalardan birisidir. Ürettiği cihazlarda kaliteye önem veren bu sayede %100 müşteri memnuniyetini yaşatan ve müşteri tavsiyesi en yüksek klima üreticisidir. Midea Split ve VRF klima pazarında Avrupa, Çin, Japonya ve Türkiye pazarlarında yüksek satış rakamlarıyla üstün konumdadır. VRF sistemlerde uyguladığı yüksek eneji verimli kaliteli ürün, uygun fiyat avantajlarıya Türkiye pazarında etkili bir konuma sahiptir. Duvar tipi split klimalarda kullandığı eşsiz teknolojiler ve fiyat rekabeti ile dünya pazarına yüksek satış rakamlarna ulaşmıştır.

 

Yetkili Servis Bölgeleri

Adalar
Arnavutköy
Ataşehir
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beykoz
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Eminönü
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Sultanbeyli
Sultangazi
Şile
Şişli
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu