Midea Klima Yetkili Servisi Çağırın! Profesyonel servishizmeti alın!

Midea Klima Servisi

Firmamız Midea Klima yetkili servisi olup Midea Klima bakım, onarım ve montaj işlerinizde profesyonel iklimlendirme uzmanı ekipleriyle hizmet sunmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Midea Klima Yetkili servisi güvencesiyle bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.
  • 25 Yıllık sektör tecrübesi ve Midea uzmanlığı ile kusursuz servis sunuyoruz.
  • Midea VRF  ve diğer merkezi sistem klimalarda uzman olan teknik ekibe sahibiz.
  • %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Ücretsiz Servis Kampanyası

On beş ve üzeri klimaya sahip VRF ve diğer merkezi sistem klimaların yıllık Periyodik bakım anlaşmalarında bakımın ardından ilk üç servis hizmetinde işçilik ve servis ücreti talep etmiyoruz.

*Bakım sonrası ücretsiz servis kampanyamızda işçilik ve servis ücretleri alınmayacak olup parça arızası tespit edilmesi durumunda sadece yedek parça bedeli talep edilir. Parça değişimi gerekmediği durumlarda hiçbir ücret alınmadan tamir işlemi gerçekleştirilir.

Midea Klima Yetkili Servisi

Midea klima yetkili servisi olan firmamız tüm split klimaların ve VRF klima sistemlerin yetkili satış ve satış sonrası bakım onarım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Garantili ve garanti süresini tamamlayan iklimlendirme cihazları tarafımızdan bakım ve onarımları yapılmaktadır.

Dünyanın önde gelen klima üreticisi Midea, ülkemizde kurduğu yaygın satış ve servis ağıyla %100 müşteri odaklı hizmetlerine devam ediyor.  Firmamız 1984 yılından bu güne müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve kaliteli işçilik prensiplerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Midea klima ve Midea VRF klima satış ve satış sonrası hizmetlerinde firmamız profesyonel ekipleriyle hizmetinizdedir. Personelimiz uluslar arası eğitmenler tarafından düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmakta, her geçen gün gelişen klima teknolojilerinin eğitimleri alınarak ülkemizde bir an önce uygulamalarına geçilmektedir. Profesyonel klima servisi hizmet anlayışımızı Midea yetkili servis hizmetleriyle birleştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sizlerin sorunlarına çözüm sunmak için kendini yenileyen, hiçbir koşulda kalite ve prensiplerinden taviz vermeyen firmamız, geçmişinden gelen tecrübe ve çağımız teknolojisini bir araya getirmektedir.

Midea Teknik Servis Hizmetlerimiz:

  • Garantili Midea klima montajı ve de montaj hizmeti
  • Garantili Midea klima bakım ve onarım hizmetleri
  • Garanti dışı Midea klima montaj de montaj hizmetleri
  • Garanti dışı Midea klima bakım ve onarım hizmetleri
  • VRF klima montajı ve de montajı
  • VRF klima sistemleri bakımı ve tamiri

İstanbul Midea Klima Servisi

Midea Klima yetkili servisi olan firmamız tüm Midea Klima modellerinde bakım-onarım ve montaj işlemlerinde profesyonel ekipleriyle hizmetlerini sunmaktadır. Midea klima servisi güvencesiyle tüm garantili ve garanti süresi dolan klimalarınıza profesyonel hizmet almak, işinin uzmanı teknikerlerin müdahalesini sağlamak için lütfen bizi arayın. Tüm tamir edilen klimalarda değişen parçalara 1 YIL garanti verilmektedir.

Firmamız Midea Klima yetkili servisi olarak tüm İstanbul’da hizmet vermektedir. İklimlendirme sektöründeki tüm alanlarda uzman teknisyenler barındıran firmamız split klimalardan birden fazla iç üniteli multi split klimalara, ticari seri klimalardan merkezi VRF klima sistemlerine kadar geniş bir portföyle tüm Midea klimalara teknik hizmetler sunar

Teknikerlerimiz Midea Klimanın uluslararası eğitimcilerinden aldığı eğitim ve firmamızın 25 yıllık sektördeki tecrübesiyle tüm sorun ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmektedir. Tüm faaliyetlerimizde yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ve uygun fiyat politikasıyla hareket etmekteyiz.

Midea Klima Servisi olarak kaliteden taviz vermeden garantili hizmetler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, müşteri portföyümüzü mutlu müşterilerimizden oluşturmak için tüm bilgi ve tecrübemizle çözümler üretiyoruz. Klimalarınıza Midea’nın uzmanlığı ve firmamızın kalite politikasıyla yetkili servis olmanın getirdiği sorumlukların bilincinde olarak müdahale ediyoruz.

Midea Klima Tamir Servisi

Midea Yetkili Servisi olan firmamız split, ticari seri, multi split ve VRF klimalarda uzman personellere sahiptir. Garanti süresi içerisinde veya garantisi dolan klimalarınızda arıza oluşması durumunda bizi arayarak servis kaydı oluşturabilir, klimanızı işin uzmanına yetkili servis güvencesiyle teslim edebilirsiniz.

Klimaların uzun ömürlü bir şekilde kullanımı için arıza tespitinin işinin ehli olan bir uzman tekniker tarafından yapılması ve orijinal kaliteli yedek parçalar kullanılarak tamirin gerçekleştirilmesi gereklidir. Özel servis adı altında çalışan yeterliği uzmanlığı olmayan kişi ya da kurumlar tarafından yapılan onarım işlemlerinde kullanılan kalitesiz yedek parçalar klimanızın bir süre sonra tekrar arızalanmasına neden olabilir. Klimanız arızalandığında yıllarca kullanmaya devam etmek istiyorsanız mutlaka yetkili servislerin müdahale etmesini sağlayın. Firmamızdan aldığınız onarım hizmetlerinde 1 YIL değişen yedek parça garantisi verilerek tamir edilir. Midea Servisi olan firmamız, bir daha aynı sorunu yaşamamanız için yüksek kalitede yedek parçalar ve uzman servis personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Klimalar Neden Arızalanır?

Tüm elektrik, elektronik ve mekanik cihazlarda olduğu gibi her malzemenin bir ömrü vardır. Bazı durumlarda miladını tamamlayan yedek parçalar arızaya sebep olabildiği gibi şehir şebekesindeki voltajın zaman zaman yükselmesi de cihazlara zarar vermektedir. Çalışma geriliminden daha yüksek voltaja maruz kalan elektronik kart, elektromekanik parçalar veya kondansatör bir süre sonra yüksek gerilime dayanamayarak arızalanabilmektedir.

Bu arıza nedenlerinin haricinde gerekli periyodik bakımların zamanında yapılmaması, özensiz klima montajı, montaj esnasına bakır boru yerine alüminyum boru tesisatı kullanılması veya yetersiz kalitede olan soğutucu akışan gazların kullanımı da arızaya sebebiyet verebilir.

Midea Klima Servisi, tüm onarım hizmetlerinde eğitimli ve uzman kadrosuyla müdahale ederek sunduğu hizmetle müşteri beklentisinin üzerinde bir gayret harcamakta ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Midea Klima Bakım Servisi

Klimalar ortamı ayarlanan ısı seviyesine getirebilmek için ortam havasını içeri çekerek evaporatörde bulunan plakalardan geçirirken ısıtmakta veya soğutmaktadır. Bu işlem esnasında klimanın içine çekilen hava önce filtreden geçirilmekte ve havadaki partiküllerin bir kısmının buraya tutarak temizlemektedir. Ancak çok daha ince boyutlardaki partiküller filtreye takılmadan geçmekte ve evaporatöre tutunmaktadır. Burada oluşan birikme bir süre sonra daha fazla tutunamayarak iç ortama geri verilir. Biriken partiküllerin içeri verilmesi sağlıksız hava koşulları oluşmasına ve zamanla kötü koku yayılmasına da neden olmaktadır. Sağlıksız ortam havası tüm bireylere zarar verdiği gibi küçük çocuklara ve akciğerinde rahatsızlık bulunanları daha fazla rahatsız etmektedir. Üstelik filtrenin kullanıcılar tarafından temizlenmesi bu durumu engelleyemez. Çünkü sorunun en büyük kaynağı evaporatör plakalarına yapışan organik ve inorganik tozlardır.

Klimalarınıza düzenli olarak bakım yaptırdığınız takdirde partiküller zarar verecek kadar birikmeden sorunun önüne geçmiş olursunuz. Klima bakımlarınızı uzman iklimlendirme teknisyenlerinden aldığınızdan emin olmak için Midea klima servisinden hizmet alabilirsiniz. Midea klima yetkili servisi güvencesiyle, yeterli yetkinliğe ve eğitime sahip olan uzmanlarımız en ince ayrıntısına kadar klimalarınıza bakım ve gerekli kontrolleri yaparak sağlıklı ve temiz bir ortam havasına kavuşmanızı sağlayacaktır.

Klimalara Ne Zamanlar Bakım Yapılmalıdır?

Klimaların bakım zamanları hangi alanda kullanıldığına göre değişiklik göstermektedir. Bir ortamda ne kadar çok toz varsa ve kalabalık ise klimalara da o kadar sık bakım yapılmalıdır.

Ev veya küçük ofislerinizde kullandığınız klimalarınızın 6 ayda bir tercihen mevsim geçişlerinde bakımlarının yapılması gerekmektedir.  Yaz ayları başlamadan tercihen mayıs ve nisan aylarında yaz bakımı, kış ayları başlamadan tercihen eylül –  ekim aylarında kışlık bakımını yaptırmalısınız. Kısacası klimanızı ısıtmada ve soğutmada kullanmaya başlamadan hemen önceki mevsim geçişinde yaptırmanız sağlığınız için faydalı olacaktır. Ancak klimanın sadece yaz aylarında veya sadece kış aylarında kullanıldığı evlerde yılda bir kere mevsim girişinde yapılması yeterli olacaktır.

Klimanın çok daha çabuk toz topladığı işyeri, atölye, mağaza, hastane ve diğer alanlarda ise daha sık klima bakımları yapılması hem çalışan ve müşterilerin sağlığı hem de klimanın arızalanmaması için gereklidir.

Klimanızı uzun zaman kullanılmadığı takdirde çalıştırılmadan önce bakım yapılması gerekir.  Bu duruma örnek olarak ısıtma kombi farklı bir sistem kullanılan evlerin sadece yaz aylarında klimayı çalıştırması söylenebilir.

Midea Klima Servisi profesyonel periyodik bakım hizmetleri sunmaktadır.  Klimalarınıza özenle ve uygun fiyatlarla genel bakım ve kontrolünün yapılması için lütfen bizi arayın.

Midea Klima Montajı

Mevcut klimanızı farklı bir yere taşımak veya yeni satın aldığınız klimanın montajının yapılmasını istiyorsanız bizi arayarak uzman personelimiz tarafından kaliteli montaj malzemeleri kullanılarak kurulum yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Midea klima servisi firmamız orijinal malzeme kullanarak ve eğitimli yetkin personelleri ile montaj hizmetleri sunmaktadır. Klimalarınızın sağlıklı bir şekilde çalışması için gerekenleri çok iyi biliyor, bilgi ve uzun yılların tecrübesi ile montaj hizmetleri veriyoruz.

Merdiven altı tabir edilebilecek bazı servislerin kullandığı alüminyum borular zamanla aşınarak tesisatta kaçaklara neden olmakta ve klima gazının boşalarak arızalanmasına neden olmaktadır. Bakır boru ilk kurulumda bir miktar daha maliyetli olmasına karşılık daha dayanıklı bir tesisata sahip olursunuz ve ilerleyen zamanlarda daha çok masraf çıkabilecek arızalardan korunursunuz.

Firmamız tüm Midea klima montajı hizmetlerinde uzunca yıllar klimanızı kullanabilmeniz için sadece bakır boru kullanmaktadır. Kullandığımız bakır borular yeterli et kalınlığına sahip yüksek kalitede ürünlerdir.

Midea Klima montajlarında bakır boru bağlantıları özenle yapılmalı, su drenaj hattına gerekli eğim verilerek soğutma esnasında oluşan suyun tahliyesinin kolay olması sağlanmalıdır.

Montaj esnasında ilave gaz gerekmesi durumunda klimanız ile uyumlu ve yüksek kalitedeki gaz ile şarj edilmelidir.

İç ve dış ünite arasında sinyalizasyonu sağlayan kabloların kaliteli koaksiyel kablo olması gerekmektedir. Aksi takdirde ilerleyen zamanda sinyalizasyon hataları meydana gelerek klimanız arıza vermeye başlayacaktır.

Midea Klima teknik servisi personelimiz tüm bu hassas noktalara ve kaliteye önem vermekte ve özenle hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

İnverter Klima Nedir?

İnverter klimalar düşük enerji tüketimi ve maksimum verim sağlayan üstün klima teknolojisidir. Eski model klimalarda motor AC şebeke geriliminde 220 Volt 50Hz frekans ile çalışmakta, ortam ısısı yeterli seviyeye geldiğinde kompresör motoru stop konumuna geçerek durmaktadır. Ortam ısı değişimi oluştuğunda tekrar çalışmakta fakat bu esnada start alırken çok yüksek enerji tüketimine ve ortam konforunun düşmesine neden olmaktadır. İnverter teknolojisinde voltaj sabit bırakılırken frekans düşürülerek motorun daha yavaş çalışması sağlanmakta bu sayede ortama ihtiyacı olduğu kadar iklimlendirme yapılmakta ve stop – start esnasında kaybedilen enerjiden tasarruf edilmektedir.

İnverter teknolojisinde son nokta ise DC inverter klimalardır. DC inverter kompresörlerde frekans doğru akımda oluşturulmakta ve çok daha az enerji tüketimi ile yüksek derecede iklimlendirme yapılmaktadır.

Midea Klimalar yüksek enerji verimli DC inverter teknolojisinde üretilmekte, split ve VRF klima sistemleri kullanan müşterilerinin düşük enerji tüketimi ile maksimum ısıtma ve soğutma yapmasına imkan vermektedir.