Midea Klima Servisi

Midea Klima Yetkili Servisi Çağırın! Profesyonel servishizmeti alın!

Midea Klima Servisi İstanbul

Firmamız Midea Klima yetkili servisi olup Midea Klima bakım, onarım ve montaj işlerinizde profesyonel iklimlendirme uzmanı ekipleriyle hizmet sunmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Midea Klima Yetkili servisi güvencesiyle bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.
  • 25 Yıllık sektör tecrübesi ve Midea uzmanlığı ile kusursuz servis sunuyoruz.
  • Midea VRF  ve diğer merkezi sistem klimalarda uzman olan teknik ekibe sahibiz.
  • %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Midea klima yetkili servisi olan firmamız tüm split klimaların ve VRF klima sistemlerin yetkili satış ve satış sonrası bakım onarım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Garantili ve garanti süresini tamamlayan iklimlendirme cihazları tarafımızdan bakım ve onarımları yapılmaktadır.

Dünyanın önde gelen klima üreticisi Midea, ülkemizde kurduğu yaygın satış ve servis ağıyla %100 müşteri odaklı hizmetlerine devam ediyor.  Firmamız 1984 yılından bu güne müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve kaliteli işçilik prensiplerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Midea klima ve Midea VRF klima satış ve satış sonrası hizmetlerinde firmamız profesyonel ekipleriyle hizmetinizdedir. Personelimiz uluslar arası eğitmenler tarafından düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmakta, her geçen gün gelişen klima teknolojilerinin eğitimleri alınarak ülkemizde bir an önce uygulamalarına geçilmektedir. Profesyonel klima servisi hizmet anlayışımızı Midea yetkili servis hizmetleriyle birleştirerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sizlerin sorunlarına çözüm sunmak için kendini yenileyen, hiçbir koşulda kalite ve prensiplerinden taviz vermeyen firmamız, geçmişinden gelen tecrübe ve çağımız teknolojisini bir araya getirmektedir.

Midea Teknik Servis Hizmetlerimiz:

  • Garantili Midea klima montajı ve de montaj hizmeti
  • Garantili Midea klima bakım ve onarım hizmetleri
  • Garanti dışı Midea klima montaj de montaj hizmetleri
  • Garanti dışı Midea klima bakım ve onarım hizmetleri
  • VRF klima montajı ve de montajı
  • VRF klima sistemleri bakımı ve tamiri

İnverter Klima Nedir?

İnverter cihazlar düşük enerji tüketimi ve maksimum verim sağlayan üstün klima teknolojisidir. Eski model klimalarda motor AC şebeke geriliminde 220 Volt 50Hz frekans ile çalışmakta, ortam ısısı yeterli seviyeye geldiğinde kompresör motoru stop konumuna geçerek durmaktadır. Ortam ısı değişimi oluştuğunda tekrar çalışmakta fakat bu esnada start alırken çok yüksek enerji tüketimine ve ortam konforunun düşmesine neden olmaktadır. İnverter teknolojisinde voltaj sabit bırakılırken frekans düşürülerek motorun daha yavaş çalışması sağlanmakta bu sayede ortama ihtiyacı olduğu kadar iklimlendirme yapılmakta ve stop – start esnasında kaybedilen enerjiden tasarruf edilmektedir.

İnverter teknolojisinde son nokta ise DC inverter klimalardır. DC inverter kompresörlerde frekans doğru akımda oluşturulmakta ve çok daha az enerji tüketimi ile yüksek derecede iklimlendirme yapılmaktadır.

Midea Klimalar yüksek enerji verimli DC inverter teknolojisinde üretilmekte, split ve VRF klima sistemleri kullanan müşterilerinin düşük enerji tüketimi ile maksimum ısıtma ve soğutma yapmasına imkan vermektedir.