Yetkili Servis Güvencesiyle Midea Klima Satın Almak İçin Bizi Arayın!

Midea İnverter Duvar Tipi Klimalar

Midea Klima Fiyatları

midea klima fiyatları
Dünyanın önde giden klima markalarından Midea, klimalarında kullandığı üstün 3D DC inverter teknolojisi ve uygun fiyatlarıyla müşterilerinin dikkatini üzerine çekmeye devam ediyor. Klima sektöründe müşteri tavsiyesinin yüksekliği ve öncü teknolojileri ile piyasada sağlam yer edinmiş ve yüksek adetli yıllık satış rakamlarına imza atmıştır.

Midea klima fiyatları ile piyasada rekabet oluşumuna katkı sağlamış ve sektörde dengelerin oturmasına katkıda bulunmuştur. 2001 yılında girdiği Avrupa pazarında hedeflenen satış adetlerinin çok daha üstünde satış yaparak başarıya ulaşmıştır.

Ülkemizde pazara girdiği tarihten itibaren çok hızlı bir şekilde satış ve servis ağı kuran Midea, kendi geliştirdiği inverter teknolojisinin verimlilik avantajlarıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve kısa zamanda başarıya ulaşmıştır.

Firmamız Midea’nın ülkemize girişinden itibaren yetkili satış ve satış sonrası hizmetlerde çözüm ortağı ve bayisi olarak hizmet vermeye başlamış ve Midea kalitesinin ülkemizde yaygınlaşmasına destek olmuştur. Profesyonel ekip, %100 müşteri memnuniyeti odaklı anlayışıyla dünyada gelişen iklimlendirme teknolojilerini yakından takip ediyor ve uyguluyoruz. Firmamız prensip olarak personel eğitimlerine önem vermekte, bu sayede işinde uzman kalifiye ekipleriyle Midea İnverter Klima müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamız tarafından yüksek fiyat avantajlarıyla satışa sunulan Midea Klimaların montaj ve servis hizmetleri kendi ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede satıştan servise tek bir firmayla muhatap olabilir, profesyonel ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.

Odanıza veya binanıza uygun iklimlendirme sistemleri için Midea klima fiyatları almak için servis ekiplerimiz ücretsiz keşfe çağırabilir, mekânınızın ihtiyacına en uygun klima modeli seçiminizi sağlarken size özel fiyat teklifi avantajlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Rekabetçi fiyat politikamız ile siz değerli müşterilimizi tatmin edecek uygunlukta fiyatlar sunuyoruz.

Midea İnverter Klimaların Avantajları

İnverter klima avantajlarıİnverter Teknolojisi ile Yüksek Fatura Tutarından Kurtulun!

Mideanın 3D DC inverter teknolojisiyle yüksek enerji verimli klimalar kullanın, paranız cebinizde kalsın. Mideanın eşsiz 3D DC inverterinde sadece kompresör motoru değil dış ünite fanı ve iç ünite fanı da klima işlemcisi tarafından DC olarak kontrol edilmektedir. Bu durum klimanın sadece ihtiyacı olan kapasitede ısıtma / soğutma enerjisi üretimini sağlayarak yüksek oranda tasarrufa sebep olurken motorların start- stop en aza indirilirken start sırasında oluşan enerji kaybını da minimuma düşürür. Midea’nın yüksek enerji tasarruflu klimaları ve VRF sistemleri ile enerji verimliliği sağlanırken doğa dostu iklimlendirme ile çevreci bir ısıtma / soğutma sağlayabilirsiniz. Midea klima fiyatları indirebilir, modelinizi seçtikten sonra bizimle irtibata geçerek indirimli güncel fiyatlarımızı alabilirsiniz.