Midea Kidstar

Yetkili Servis güvencesiyle Midea Klima satın almak için bizi arayın!

Midea Kidstar Serisi Klimalar

Firmamız Midea Klima İstanbul yetkili servisi olup Midea Klima satış, bakım, onarım ve montaj işlerinizde profesyonel iklimlendirme uzmanı ekipleriyle hizmet sunmaktadır.

Midea Kidstar Klima Kapasite Seçenekleri

  • Midea Kidstar Blue 9.000 BTU/h/h
  • Midea Kidstar Blue 12.000 BTU/h
  • Midea Kidstar Pink 9.000 BTU/h
  • Midea Kidstar Pink 12.000 BTU/h

Midea Kidstar serisi çocuk odası klimaları üstün DC inverter teknolojisi ile yüksek enerji tasarrufu sağlayarak iklimlendirme ihtiyacınızı en verimli hale getiriyor. ERP yönetmeliğine uygun olarka hazırlanan Kidstar çocuk odası klimaları doğa dostudur. Çift yapılı ve sık dokulu filtresiyle çocuklarınızı odadaki organik ve inorganik havada uçuşan tozlardan korur. Sağlıklı ve ferah bir ortam sunar.

Midea Kidstar Özellikleri ve Fonksiyonları

ERP (Energy Related Product)

Midea’nın mühendisleri tarafından geliştirilen çocuk serisi kidstar klimalar sezonsal enerji verimliliğine ilişikin ERP yönetmeliğine uygun olarak olarak tasarlanmıştır. ERP yönetmeliğinde hedeflenen 2020 yılına kadar %20 daha az sera gazı emisyonu, %20 daha fazla enerji verimliliği ve %20 daha fazla yenilenebilir enerji kaynağının kullanılmasını sağlamaktır. ERP yönetmeliği 12kW (41bin BTU) kapasitesinin altında kalan cihazları kapsamakta ve iç ve dış çevre ortamlarında test koşullarını karşılaması gerekmektedir.

3D DC İnverter

Midea inverter teknolojisinde üretilen klimalar,klasik modeldeki klimalara göre %40’a kadar daha az enerji tüketimi sağlayarak kullanıcılarının cebini korumaktadır. Normal klimalarda ortam yeterli ısıya ulaştığı zaman kompresör motoru durmakta, ortamda iklimlendirme ihtiyacı tekrar oluştuğunda kompresör motoru start alarak çalışmaktadır. Elektrik motorları ilk çalıştığı anda yüksek enerji çekerek start alabilmektedir. İnverter teknolojisinde ise klima kompresörü kliasik klimalardaki gibi sabit bir kapasitede çalışmaz, ortamın ihtiyacına göre klima kompresöründe DC gerilim sabit kalırken frekans modülasyonu ile kapasitesini düşürür. Frekans modülasyonu tasarruf sağlarken aynı zamanda motorun duruş kalkışları en aza inerek start sırasında harcanan enerjiden tasarruf eder. Diğer invberter klimalardan farklı olarak Midea Klimalarda 3D DC inverter özelliği bulunmaktadır. Diğer inverterlerde sadece kompresör DC inverter özelliğinde üretilmiş iken Midea klimada bulunan 3 motoruda DC’dir. Yüksek enerj tasarrufu sağlayan iklimlendirme istiyorsanız Midea İnverter Klimaları tercih ediniz.

A++ Enerji Verimliliği

Kidstar klimalar A++ enerji verimliliğiyle çalışmaktadır. Bu teknoloji ile kullanıcılar yüksek enerji tasarrufu sağlayabilmekte ve ülke ekonomisinde enerji dışa bağımlılığı düşürülerek katkı sağlanmaktadır. SEER soğutma modu enerji verimliliği ve SCOP ısıtma modu performans katsayısı ne kadar yüksek ise klimanın enerji performansıda o kadar yüksek olmaktadır. Midea mühendislerinin geliştirdiği üstün 3D DC inverter teknolojisiyle klimada bulunan tüm motorlar (iç ve dış ünite fanları ile kompresör motoru) enerjiyi verimli bir şekilde kullanarak minimum tüketim yapmakta ve yüksek derecede tasarrufa yapılmasına olanak tanımaktadır. Kidstar serisi klimalarda yapılan testler sonucunda SEER enerji verimliliği A++ olarak belirlenmiştir.

Özel İç Ünite Tasarımı

Kid Star gök mavisi ve şeker pembesi renkleri ile özel olarak geliştirilmiş ABS dayanıklı iç ünite tasarımıyla çocuğunuzun odasına görsel olarak uyum sağlar. Farklı iki renk seçeneği ile sunulan iç ünitelere aynı renk ile uyum sağlayan sevimli ve çok fonksiyonlu uzaktan kumandalar renk bütünlüğünü koruyarak tasarımı tamamlar.

Akıllı Telefon ile Uzaktan Kontrol

Kidstar klimalara entegre olarak gelen bu geliştirilmiş uzaktan bağlantı teknolojisi ile klimanızın çoğu başlıca özelliğini wifi ağına bağlı olması kaydı ile istediğiniz her yerden kontrol edebilirsiniz.

Yorgan Tepme Özelliği

Midea kidstar klimalarda çocuğunuzun sağlığı için hazırlanan sensörler, uyurken üstü açıldığında algılayarak iklimlendirme uygun şekilde ayarlanır ve fan hızı, açısı rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırılır.

Çift Yapılı HD Filtre

,Midea Kidstar klimalarında kullandığı çift yapılı ve sık dokulu HD filtreler ortam tozunun iç üniteye girmesini egellemekte, bununla birlikte zararlı organik bileşenşeri, zararlı gazları ve kötü kokuları bir teknolojiye sahiptir. HD filtreler odanızı daha sağlıklı ve konforlu hale getirmektedir.

Sevimli ve Çok Fonksiyonel Kumanda

Midea Kid Star serisi iç ünite uzaktan kumandaları hem pratik hemde çok ergonamiktir. Kumanda düz zemine dik şekilde konumlandırıldığında devrilmez. Klima iç ünitenizle uyumlu rengiyle hoş bir tasrıma sahiptir.

Kızılötesi Algılama Teknolojisi

Midea uzman mühendislerince geliştirilen kızılötesi algılayıcılar çocuğunuzun uyku evreleri izlenerek hareket durumuna göre İç Ünite sesi kapatılır, fan açısı değiştirilir ve tüm ışıklar kapatılarak çocuğunuzun uyku konforu, sağlığı sağlanmış olur.

Hava Akış Yönü Hafızası

Mission serisinin sahip olduğu hava akış yönü hafızası ile konforu yaşatmaktadır. Kullanıcının son ayarladığı üfleme yönü hafızaya alınaral klima kapatılıp açılsa dahi tekrar son konuma kendini ayarlacak ve istenilen konforu sağlayacaktır.

Üstün Çalışma Koşulları

Midea Mission klimalar -15°C dış ortam soğuğunda bile sağlıklı bir ısıtma sağlayan eşsiz teknolojiler ile donatılmıştır. Mission serisi ile en sert kış aylarında bile odalarınızı ısıtabilir, yaz konforunu yaşatabilirsiniz.

Üstün Çalışma Aralığı

Fairwind serisi klimalar enerjinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla DC inverter teknolojisinde üretilen kompresöri 25 kademelik hassas bir frekans kontrol yaparak tüketilen güçten yüksek derecede tasarruf sağlayabilmektedir. Midea tarafından geliştirilen bu teknoloji sayesinde standart klimalara oranla %70’e varan enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Uyku Konforu Teknolojisi

Kid Star çocuğunuzun kalp ritmini, uyku evresini ve beyin dalgalarını hassas bir şekilde algılayarak oda ısı koşullarını en iyi şekilde korur.

Midea Kidstar Fonksiyonlar