Esenyurt Midea Klima Servisi

Yetkili servis çağırmak veya klima satın almak için bizi arayın.

Esenyurt Midea Klima Servisi

Midea Klima yetkili servisi olarak Esenyurt ve İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında bireysel split klimalardan ticari klimalara, hava perdelerinden merkezi sistem VRF klimalara kadar geniş bir alanda yetkili servis olarak görev almaktayız.

Teknik personelimizin uluslararası iklimlendirme uzmanlarından aldığı eğitimler ve 25 yıllık iklimlendirme sektöründeki tecrübemizi birleştirerek tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek uygun fiyata politikamızla servis ve satış hizmetleri sunuyoruz.

 • Midea Klima Yetkili servisi güvencesiyle bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.
 • 25 Yıllık sektör tecrübesi ve Midea uzmanlığı ile kusursuz servis sunuyoruz.
 • Midea VRF ve diğer merkezi sistem klimalarda uzman olan teknik ekibe sahibiz.
 • %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz kapsamında klima onarımı, klima bakımı, klima montajı ve merkezi sistem VRF klimaların tüm servis hizmetlerini profesyonel kadromuzla sunmaktayız. Esenyurt Midea Klima Servisi olarak hızlı ve kaliteden taviz vermeden tüm bakım – onarım ve montaj işlemlerinizi garantili olarak sunmaktayız. Tamir servisimizde değişen parçalara 1 yıl garanti vererek sorunsuz hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için tüm bilgi ve tecrübemizle sizin için çalışıyoruz. Yetkili servis güvencesi ve Midea uzmanlığıyla bizden servis hizmeti almak için lütfen arayınız.

Merkezi Sistem VRF klimalarda yıllık anlaşmalı periyodik bakım servisinde bakımından sonraki tarihlerde ilk 3 servis hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktayız.

*Bakım sonrası ücretsiz servis kampanyamız dâhilinde yedek parça arızası tespit edilmesi durumunda işçilik ücreti alınmamakta sadece yedek parça fiyatı talep edilmektedir. Yedek parça değişimi gerekmediği takdirde hiçbir ücret talep edilmez.

Yeni klima satın almak için Midea Klima Fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis Hizmetlerimiz

Esenyurt Midea Klima Tamir Servisi

Firmamız split klimalardan merkezi VRF klimalara kadar her cihaz kategorisinde Esenyurt Midea klima servisi hizmetleri sunmaktadır. Klimanız arızalandığında yetkili servis güvencesiyle hizmet almak, klimanızın tamirinin garantili olarak yapılmasını sağlamak ve uzun ömürlü bir kullanım için profesyonel yetkili servis olan firmamızdan servis hizmeti alabilirsiniz.

Tüm cihazlarda olabildiği gibi klimalarda da ticari ömrünü tamamlayan yedek parçalar veya şehir şebekesindeki dengesiz elektrik gerilimi yüzünden çalışma voltajından daha yüksek gerilime maruz kalan parçada arıza oluşabilmektedir. Bunun haricinde özensiz montaj yapılması veya bakımlarının yapılması klimaların arızalanmasına sebep olabilmektedir. Klima arızasında ilk öncelik doğru bir şekilde arıza tespitinin yapılmasıdır. Arıza tespitinin tam ve doğru yapılabilmesi o klima modelinde uzmanlık ve eğitim gerektirmektedir. Esenyurt Midea Klima Servisi olan firmamız eğitimli ve profesyonel teknik servis personeli ile hizmet sunarak müşterilerine en iyi tamir işçiliğini sunmaktadır.

Arıza ve diğer servis hizmetlerinde Midea Klima teknik servis ağı tarafından müdahale edilmesini tavsiye ederiz. Yeterli yetkinliğe sahip olmayan eğitimsiz personele sahip özel servis hizmetleri veren kişi veya kuruluşlar uygun olmayan yedek parça, yetersiz kalitedeki soğutucu akışkan ve bakır yerine maliyeti çok daha ucuz olan alüminyum boru tesisatıyla işçilik yapabilmektedir. Kullanılan kalitesiz malzemeler ilerleyen zamanlarda çok daha büyük sorunlara neden olabilmekte ve kullanıcılara daha fazla masraf çıkartabilmektedir. Bu tarz aksaklıkları yaşamamak için firmamızdan veya diğer Esenyurt Midea Klima yetkili servislerinden hizmet alınız.

Klimalarınızın garanti kapsamı dışına çıkmaması için lütfen sadece yetkili servislerin müdahale etmesini sağlayın.

Esenyurt Midea Klima Bakım Servisi

Klimalar ortamdaki havayı ısıtmak veya soğutmak için alırken çeşitli partiküllerde (havadaki tozlar) havayla birlikte içeri çekilmektedir. Partiküllerin bir kısmı filtreye tutunur. Ancak bir daha ince yapıdakiler ise klimanın soğutma işlemi yapılan evaporatör kısmına ulaşmaktadır. Burada içerisinden soğtucu akışkan gazın geçtiği boru ve alüminyum plakalara tutunarak birikmektedir. Zamanla biriken toz katmanı içeride kalınlaşarak ısı iletimini düşürdüğü gibi sağlıksız bir hava üflenmesine de neden olmaktadır. Bakım yapılmadığı takdirde kötü kokulara dahi neden olabilmektedir. Bunun neticesinde bir süre sonra ortam havasını kirletmeye başlayarak sağlıksız ortamlar oluşturur. Yaşayan her canlıya zarar vermekle birlikte özellikle akciğer hastalığı bulunanlar veya küçük çocuklara daha fazla zarar vermektedir. Sağlıklı bir ortam havası oluşturmak, hijyenik bir havada nefes alabilmek için periyodik olarak tercihen yaz aylarının başında ve kış aylarının başında bakım yapılması gerekmektedir.

Kullanıcılar sık sık filtreyi temizlemesi bir miktar fayda edebilmekte ancak yeterli olmamaktadır. Profesyonel bir klima teknisyeni tarafından iç ve dış ünitenin genel bakım ve temizliğinin gerekli ilaçlarla yapılması gerekmektedir. Midea klima bakımları konusunda firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Firmamız sağlıklı bir ortamda nefes alabilmeniz için klima bakımlarınınızın özenle yapılması gerektiğinin bilincinde olarak profesyonel teknik servis ekibiyle periyodik bakım hizmetleri sunar. Esenyurt Midea Servisi olan firmamız bakım esnasında kaliteli klima bakım ilaçlarını kullanmaktadır.

Esenyurt Midea Klima servisi olan firmamız detaylı klima bakımlarınızda aşağıdaki işlemleri özenle uygulamaktadır.

 • İç ünite evaporatörünün ilaçlı temizliğinin yapılması.
 • İç ünite filtrelerinin temizliği.
 • İç ünite fanı ve diğer plastik aksamının temizliği.
 • Dış ünite kondanserinin ilaçlı temizliği.
 • Dış ünite fanının temizliği.
 • Gaz kontrolleirnin yapılması.
 • Sinyalizasyon bağlantılarının kontrolünü.

Merkezi sistem Periyodik klima bakım anlaşmalarımızda bakımın ardından ilk üç servis hizmetinden işçilik ücreti almıyoruz!

Esenyurt Midea Klima Montaj Servisi

Midea Klima satın aldığınızda veya mevcut bulunan klimanızın yerini değiştirmek farklı bir adrese montajının yapılması gerektiğinde bize ulaşarak profesyonel kurulum uzmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Esenyurt Midea Klima servisi güvencesiyle tüm montaj işlerinizde bizi tercih edebilirsiniz.

Klimalarda uzun bir kullanım ömrü için montajının doğru malzemelerle ve gerekliği yetkinliğe sahip bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Klima arızalarına en çok sebebiyet veren problemlerden biriside montajının düzgün bir şekilde ve özenle yapılmamış olmasıdır. Hatalı montaj ve yanlış malzeme kullanımı klimanızın bir süre sonra arızalanmasına neden olarak onarım maliyetlerine sebebiyet verecektir.

Klima montajında uzman teknik personelimizden montaj hizmeti alarak klimanızı daha uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klimanıza montaj yaptırmak istediğinizde mutlaka bakır boru kullanılmasını sağlayın. Alüminyum boru ile yapılan montajlarda bir süre sonra tesisatta kaçak oluşarak gazın boşalmasına neden olmaktadır. Bakır boru ilk kurulumda maliyetli olmasına karşılık daha dayanıklı bir tesisata sahip olursunuz.

Bakır boru bağlantıları özenle yapılmalı, su drenaj hattına gerekli eğim verilerek soğutma esnasında oluşan suyun tahliyesinin kolay olması sağlanmalıdır.

Montaj esnasında ilave gaz gerekmesi durumunda klimanız ile uyumlu ve yüksek kalitedeki gaz ile şarj edilmelidir.

VRF Klima Sistemleri Montajında Uzman Personel!