Esenler Midea Klima Servisi

Yetkili servis çağırmak veya klima satın almak için bizi arayın.

Esenler Midea Klima Yetkili Servisi

Arist Klima Teknolojileri  Esenler Midea Klima servisi olarak ve İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde tamir, bakım ve montaj hizmetleri vermektedir. Yetkili servis hizmetlerimiz kapsamında garantili ve garanti dışı tüm Midea Klima modellerine servis sunmaktayız. Bireysel split klimalar, ticari seri klimalar ve VRF merkezi sistem klimalarda profesyonel teknik servis personelimiz ile tüm sorun ve isteklerinize çözümler sunuyoruz.

25 yıldır hizmet verdiğimiz iklimlendirme sektöründe her geçen gün artan tecrübemiz ve aldığımız eğitimlerle güçlü bir servis ağı kurarak yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ve uygun fiyat politikamızla hizmet sunmaktayız.

 • Midea Klima Yetkili servisi güvencesiyle bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.
 • 25 Yıllık sektör tecrübesi ve Midea uzmanlığı ile kusursuz servis sunuyoruz.
 • Midea VRF ve diğer merkezi sistem klimalarda uzman olan teknik ekibe sahibiz.
 • %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Profesyonel teknikerlerimiz ve personelimiz ile periyodik klima bakımından onarımına montajından satışına kadar her alanda kusursuz hizmet sunarak Esenler Midea Klima servisi görevimizi yürütmekteyiz. Müşteri memnuniyetini yükseltmek ve klimalarınızın en uzun ömürle sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamak için kaliteden taviz vermeden tüm bilgi ve tecrübemizle müşterilerimiz için çalışıyoruz. Yetkili Midea klima servis güvencesiyle ve Midea uzmanlığıyla servis hizmeti almak için bizi arayınız.

Merkezi Sistem VRF klimalarda yıllık periyodik bakım anlaşmalarında, bakımından sonraki ilk 3 servis hizmetinden ücret almıyoruz.

*Ücretsiz servis kampanyamızda servis ve tamir işçiliği için ücret alınmamakla birlikte yedek parça arızası tespit edilmesi durumunda sadece yedek parça ücrreti talep edilmektedir. Yedek parça değişimi gerekmediği sürece hiçbir ücret alınmadan onarım yapılır.

Yeni klima modellerini incelemek veya satın almak için Midea Klima Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Servis Hizmetlerimiz

Esenler Midea Klima Tamiri

Profesyonel teknik kadrolarımızla tüm klima ve merkezi iklimlendirme sistemi cihazlarınıza Esenler Midea Klima yetkili servisi hizmetlerin i sağlamaktayız. Arızalı klimalarınız için yetkili servis güvencesiyle hizmet alarak garantili olarak klima tamirinizin yapılmasını ve uzun yıllar kullanmaya devam etmek istiyorsanız bizi arayın. Hızlı ve kaliteden taviz vermeyen servis personelimiz mümkün olan kısa sürede hizmetlerini sunarak klima onarımlarınızı yapacaktır.

Klimalar Neden Arızalanır?

Tüm ürünlerin ve bunların içindeki yedek parçaların ticari bir ömrü yani bir kullanım süresi vardır. Bazı durumlarda bu parçalar ticari ömrünü tamamladığı için arızaya neden olurken bazen de şehir şebekesinde dengesiz voltaj yüzünden arıza oluşabilmektedir.

Bu durumların haricinde klimanın özensiz bir şekilde montajının yapılması, montaj esnasında alüminyum boru gibi kalitesiz malzemeler kullanılması, klima bakımlarının zamanında yapılmaması gibi nedenlerde klimalarda arızaya sebebiyet vermektedir.

Arızanın doğru bir şekilde giderilebilmesi için öncelikle arıza tespitinin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Arıza tespitinin tam ve doğru bir şekilde yapılması o klima modelinde uzmanlık gerektirir. Bu durumda klimanıza müdahale eden personelin yetkili servislerce eğitilmiş profesyonel olması önem kazanmaktadır. Firmamız Esenler Midea klima servisi olarak alanında uzman kadrolara sahiptir. Eğitimli ve profesyonel teknik servis personelimiz ile müşterilerimize en iyi tamir işçiliğini sunmaktayız.

Yetkili servis haricinde hizmet aldığınız firmaların uygun olmayan ve kalitesiz yedek parça kullanımından hatalı gaz kullanımına ve hatta en başında hatalı ve eksik arıza tespitine kadar her durum gerçekleşebilmektedir. Maliyetten kaçınmak için alanında uzmanlığı bulunmayan personel tarafından hizmet verilebilmektedir. Bu hatalarla uğraşmadan uzun ömürlü bir klima kullanımı için yetkili servislerden hizmet almanız uzun vadede faydanıza olacaktır. Esenler Midea yetkili servisi olan Arist Klima Teknolojileri, tüm Midea klima modellerinde kusursuz hizmet garantisi vermektedir.

Klimalarınızın garanti kapsamı dışına çıkmaması için lütfen sadece yetkili servislerin müdahale etmesini sağlayın.

Esenler Midea Klima Bakımı

Klimalar çok güçlü fanlar ile ortamdaki havayı çekerek ısıtma veya soğutma yaptıktan sonra ortama geri vermektedirler. Bu esnada havadaki çeşitli partiküllerin bir kısmı filtreye tutunarak temizlenmekte ancak daha ince olanları klimanın içerisine girmektedir. Klimanın içerisine ulaşan toz parçacıkları evaporatörde bulunan plakalara ve içerisinde soğutucu akışkanın geçtiği borulara yapışmaktadır. Bir süre sonra burada biriken tozlar ortama kalitesiz ve hijyenik olmayan hava ve hatta kötü kokular yayılmasına neden olmaktadır.  Yapışan partiküllerin bir kısmı havaya tekrar karışmakta ve durumu daha da kötüleştirmektedir. Bu sağlıklı olmayan ortam havası her canlıya zararlı olmakla birlikte özellikle akciğerinde astım ve koah gibi hastalıklar bulunanlara ve yaşı küçük olan çocuklarımıza daha fazla zarar vermektedir.

Sağlıksız ortam havası oluşmaması için evlerde tercihen yaz ve kış aylarının girişinde, işletmelerde ise ortam tozunun durumuna göre daha sık olarak periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Klima kullanıcılarının sık sık filtreyi temizlemesi bir miktar fayda edecek ancak yeterli olamayacaktır. Profesyonel bir klima teknikeri tarafından iç ve dış üniteye ilaçlı bakım yapılarak hijyenin sağlanması gerekmektedir.

Esenler Midea Klima servisi olan firmamız sağlıklı ortamlar için klima bakımlarının özenle yapılması gerektiğinin bilincinde olarak profesyonel periyodik bakım hizmetleri sunmaktadır. Bu amaçla en kaliteli klima bakım ilaçları ve alanında uzman teknik personel ile hizmet vermekteyiz.

Esenyurt Midea yetkili servisi olarak detaylı klima bakım ve temizliğinde gerekli  işlemleri özenle uygulamaktayız. İşlem aşamalarımız şöyledir:

 • İç ünite evaporatörünün ilaçlı temizliğinin yapılması.
 • İç ünite filtrelerinin temizliği.
 • İç ünite fanı ve diğer plastik aksamının temizliği.
 • Dış ünite kondanserinin ilaçlı temizliği.
 • Dış ünite fanının temizliği.
 • Gaz kontrolleirnin yapılması.
 • Sinyalizasyon bağlantılarının kontrolünü.

Merkezi sistem Periyodik klima bakım anlaşmalarımızda bakımın ardından ilk üç servis hizmetinden işçilik ücreti almıyoruz!

Esenler Midea Klima Montajı

Yeni bir klima satın aldığınızda veya mevcut klimanızı farklı bir alana taşımak istediğinizde Esenler Midea Klima Servisi olan firmamıza ulaşarak profesyonel montaj hizmeti alabilirsiniz. Uzman kurulum personellerimiz en kısa zamanda adresinize ulaşarak klima montajınızı özenle yapacaktır.

Klimaların uzun yıllar kullanabilmeniz için gerekli uzmanlığa sahip teknikerler tarafından doğru ve orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılması önemlidir. Bakır boru tesisatı yerine alüminyum boru kullanılması, iç ve dış ünite arasındaki sinyalizasyon kablosunun kalitesi ve soğutucu akışkan gazı ve diğer tüm ürünler klimanızın ömrünü doğrudan etkilemektedir. Uygun olmayan malzemeler ile yapılan klima montajı ilerleyen zamanlarda gaz kaçaklarından elektrik ve mekanik arızalarına kadar bir çok soruna neden olmaktadır.

Yetkili servis güvencesi ile orijinal malzeme kullanılarak yapılan montajlarınızda klimanızı uzun yıllar kullanmaya devam edersiniz.

Esenyurt Midea Servisi olan firmamızdan montaj hizmetleri alarak kaliteli ve profesyonel bir kurulumdan emin olabilirsiniz.

VRF Klima Sistemleri Montajında Uzman Personel!