Beylikdüzü Midea Klima Servisi

Yetkili servis çağırmak veya klima satın almak için bizi arayın.

Beylikdüzü Midea Klima Yetkili Servisi

Firmamız Midea Klima yetkili servisi olarak ev tipi split klimalar, ticari seri klimalar ve merkezi sistem VRF klimalara bakım, onarım ve montaj hizmetleri sağlamaktadır. Profesyonel olarak sunduğumuz servis ve satış hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek ve uygun fiyat politikasıyla çalışmaktayız.

 • Midea Klima Yetkili servisi güvencesiyle bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.
 • 25 Yıllık sektör tecrübesi ve Midea uzmanlığı ile kusursuz servis sunuyoruz.
 • Midea VRF ve diğer merkezi sistem klimalarda uzman olan teknik ekibe sahibiz.
 • %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Sektörde bulunduğumuz 25 sene boyunca edindiğimiz tecrübeyi ve Midea Klima uluslararası eğitimcileri tarafından verilen eğitimleri birleştirerek profesyonel servis hizmetleri sunmaktayız. Avcılar Midea Klima Servisi kalite servis anlayışı ve uygun fiyat avantajlarıyla tüm periyodik bakım, onarım ve montaj işlerinizde sorunsuz hizmet garantisi veriyor. Midea Klima onarımlarında değişen yedek parçaya 1 yıl garanti verilmekte bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktayız. Bir kere hizmet aldığınızda klimam tekrar arızalanır mı diye düşünmenize gerek kalmaz. Yetkili servis tarafından güvenilir hizmet almak için bizi arayın.

Merkezi Sistem klimaların yıllık anlaşmalı periyodik bakım hizmetlerinde bakımın ardından ilk 3 servis hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.

*Ücretsiz servis kampanyamız dahilinde yedek parça arızası tespit edilirse işçilik ücretsiz olup yedek parça ücreti alınmaktadır.

Midea Klima modellerini incelemek için Midea Klima Fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis Hizmetlerimiz

Beylikdüzü Midea Klima Tamir Servisi

Firmamız Midea split klimalardan merkezi sistem Midea VRF klimalara kadar tüm iklimlendirme ürünlerinde yetkili servis olarak görev almaktadır.

Diğer tüm cihazlarda olduğu gibi klimalarda da ticari ömrünü tamamlayan veya şehir şebekesindeki voltaj artışlarından dolayı normal çalışma geriliminin üzerinde voltaja maruz kalan bazı parçalar arızalanabilmektedir. Bunun haricinde özensiz yapılan klima montajları ve zamanından klima bakımlarının yapılmaması da mekanik arızalara neden olabilmektedir. Klima arızasının doğru tespit edilmesi ve doğru bir şekilde onarılması uzun yıllar kullanıma devam edilmesini sağlayabilmektedir. Arıza tespiti ve onarımı uzmanlık isteyen bir konudur. Yetkili servisler her model klima için ayrı ayrı aldığı eğitimler sayesinde gerekli yetkinliğe ve bilgiye sahiptir. Klimanızın sağlık bir şekilde onarımının yapılması için sertifikalı bir yetkili servisten hizmet aldığınıza emin olun.

Kendisini özel servis diye tabir eden kurum veya kişiler tarafından verilen hizmetlerde yeterli eğitim, bilgi ve tecrübeye sahip olmamaları veya uygun olmayan yedek parçalar ve kalitesiz soğutucu akışkan gazlar ile onarım yapmaları dolayısıyla ilerleyen zamanlarda birçok sorun yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız arızalar tekrarlanabilir veya daha büyük arızalara neden olabilir.  Bu tarz aksaklıkları yaşamamak için Midea Klima servisi olan firmamızdan veya bölgenizdeki yetkili servislerden hizmet almalısınız.

Klimalarınızın garanti kapsamı dışına çıkmaması için lütfen sadece yetkili servislerin müdahale etmesini sağlayın.

Beylikdüzü Midea Klima Bakım Servisi

Zamanla ortamdaki tozu içinde tutarak temiz havayı ortama gönderen klimalar bir süre sonra tutabildiğinden daha fazla toz taşımaya başlar. Sağlık ve hijyenik bir ortamda nefes almaya devam edebilmek için klimaların periyodik bakıma ihtiyacı vardır. Periyodik bakımların yetkili servisler tarafından yapılması ise daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Yetkili servislerde yapılan bakımın detayına ve kalitesine önem verilirken bazı özel servis adıyla hizmet veren kişi yada kuruluşların kısa zamanda daha çok iş yapabilmek için yetkin olmayan (acemi) personelleri tarafından özensiz ve hızlıca bakım yaptığı gözlemlenmektedir.

Firmamız klima bakımlarının sağlıklı ortam havasını ve insan sağlığını doğrudan etkilediğinin bilincinde olarak profesyonel periyodik bakım hizmetleri sağlamaktadır. Beylikdüzü Midea Klima Servisi olan firmamız işlemler sırasında en kaliteli klima bakım ilaçlarını kullanmakta ve detaylı bakıma önem vermektedir.

Klimalara Neden Bakım Yapılmalıdır?

Klimalar ortam havasını ön filtreden geçirdikten sonra iç ünite evaporatörü ile ısıtarak veya soğutarak ortama geri vermektedir. Ön filtrelerde daha kalın partiküller filtre edilerek tutulurken daha inceleri evaporatöre tutunmaktadır. Bu partiküllerin bir kısmı soğutma esnasında havadaki nemden dolayı oluşan su ile drenaj hortumundan dışarı atılmakta ancak bir kısmı ise soğutucu ve ısıtıcı serpantindeki bakır boru ve alüminyum levhalara yapışmaktadır. Gitgide kalınlaşan bu tozlar belirli aralıklarla ilaçla sökülmediği takdirde bir süre sonra odaya kalitesiz ve hijyenik olmayan bir hava iletmektedir. Bazı durumlarda kötü kokuya da neden olabilmektedir. Bu kalitesiz hava insan sağlığı için tehdit oluştururken küçük çocuk, yaşlı insanlar ve özellikle de astım ve koah gibi hastalıklara sahip insanlar daha fazla zarar vermektedir.

Filtreler bazı kullanıcılar tarafından temizlenmekte ve bu temizliğin yeterli geleceği sanılmaktadır.  Filtre temizliği elbette önemlidir ancak klimalarda asıl temizlenmesi gereken ise ısıtma ve soğutmanın sağlandığı evaporatör ve fan bölümleridir. Bu kısımlara ise yalnızca uzmanlar tarafından müdahale edilmelidir. Dış ünitenin sağlıklı bir şekilde ısı deşarjını yapabilmesi için ise kondanserin maruz kaldığı dış ortam tozlarının temizlenmesi önemlidir. Dış ortamda çok fazla toz partikülüne maruz kalan kondanser üzerinde oluşan tabaka ısının dış ortam havasına aktarılmasını bir miktar engeller ve klima verimini düşürerek daha azla enerji tüketimine neden olur. Gazdaki ısının yeteri kadar deşarj edilememesi zamanla arızalara neden olabilmektedir.

Beylikdüzü Midea Klima yetkili servisi olan firmamız detaylı klima bakımında aşağıdaki aşamaları özenle uygulamaktadır.

 • İç ünite evaporatörünün ilaçla temizliği.
 • İç ünite filtrelerinin temizlenmesi.
 • İç ünite fanı ve diğer plastik aksamlarının temizlenmesi.
 • Dış ünite kondanserinin ilaçla temizlenmesi.
 • Dış ünite fanının temizlenmesi.
 • Gaz kontrolünün yapılması.
 • Sinyalizasyon bağlantılarının kontrolünün yapılması.

Merkezi sistem Periyodik klima bakım anlaşmalarımızda bakımın ardından ilk üç servis hizmetinden işçilik ücreti almıyoruz!

Beylikdüzü Midea Klima Montaj Servisi

Satın aldığınız yeni klimaların montajında veya kullanmakta olduğunuz klimaların farklı bir yere montajının yapılmasında yetkili servis güvencesiyle hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerinde Beylikdüzü Midea Klima Servisi olan firmamız profesyonel kadrosuyla montaj ve de montaj hizmetleri sağlamaktadır.

Klimaların doğru bir şekilde ve doğru malzemelerle montajı yapılması daha uzun çalışma ömrü için gereklidir. Klima arızalarında en çok gözlemlenen sorunlardan birisi de yanlış montaj yüzünden çıkan problemlerdir. Gerekli yetkinliğe, eğitime ve uzmanlığa sahip olmayan personellerle özel servis tabir edilen kişi ve kurumların yaptığı özensiz montajların ilerleyen zamanlarda bir çok probleme neden olması muhtemeldir. Doğru bir şekilde yapılmayan klima montajları kısa veya uzun vadelerde arızaya neden olarak müşterilere gereksiz maliyetler çıkartmaktadır.

Firmamız veya diğer yetkili servislerden montaj hizmeti alarak klimalarını daha uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klima montajlarında mutlaka bakır boru kullanılmalı,  alüminyum boru tesisatından uzak durulmalıdır. Alüminyum borular çok hızlı deforme olarak gaz kaçırmakta ve arızalara nedne olmaktadır. Gaz şarjında kullanılan soğutucu akışkanın klimanızla uyumlu olması ve yüksek kaliteye sahip olması gerekmektedir. Bakır boru bağlantılarının özenle yapılması gerekir. Su drenaj hattının ilk çıkışına gerekli meyil verilmeli ve suyun rahatlıkla tahliye edilmesi sağlanmalıdır.

VRF Klima Sistemleri Montajında Uzman Personel!