Bağcılar Midea Klima Servisi

Arist Klima Teknolojileri Ltd. Şirketi yetkili Bağcılar Midea Klima servisi olarak uygun fiyat anlayışı, yüksek kalite standartları ve %100 müşteri memnuniyeti hedefleri ile VRF merkezi sistemler dahil olmak üzere tüm klima modellerine bakım, onarım ve montaj hizmetlerini profesyonel olarak sağlamaktadır.

Garanti süresi içerisinde veya garantisi dolan tüm Midea klimalarınıza servis vermekteyiz. Yeni Midea klima satın almanız durumunda ücretsiz montajını yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz. Bağcılar Midea klima servisi teknisyenleri tarafından orijinal malzemeler ile tüm kurulum işlemlerinizi tamamlanarak klimanız çalışır hale getirilerek teslim edilecektir.

Klimanızda yaşadığınız arıza sorunları veya bakım ve montaj ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almak yetkili servis güvencesi ile almak için bizi arayın. Midea uzmanı teknik ekiplerimiz tarafından en kısa süre içerisinde tüm işlemleriniz gerekli özen gösterilerek gerçekleştirilecektir.

İstanbul’un en hızlı nüfus artışı olan semtlerinden birisi olan Bağcılar’da Midea İnverter klimalar yoğun olarak talep görmekte ve bu nedenle özellikle montaj ve klima bakımlarına olan ihtiyaçlar artış göstermektedir. Bağcılar Midea klima servis güvencesiyle ve özel eğitimli klima uzmanı teknikerleri ile tüm hizmetleri adresinize gelerek sunmaktadır.

Bağcılar Midea Servisi

İş ahlakına ve kaliteye değer veren firmamız müşteri portföyünü yapılan tüm işlerden %100 memnun müşterileri ile genişletmektedir. Bağcılar Midea servisi olarak tüm işlerde kalite standartlarımızın yüksek olması, onarım montaj ve bakımlarını yaptığımız klimaların uzun ömürle sorunsuz çalışması hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin şirketimize olan bağlığını artırarak portföyümüze eklemektedir.

Üstün inverter teknolojisine sahip Midea klimalar, enerji tüketimi olarak sağladığı avantajların yanında geniş servis ağıyla da müşterilerin dikkatini çekmektedir. Türkiye’nin her yerinde servisi bulunan Midea klima, satış sonrası hizmetler alanında ülkemizde lider duruma ulaştı. Müşteri odaklı çalışma prensiplerimizle hizmet sunduğumuz İstanbul genelinde iyi bir konumda olan firmamız Bağcılar Midea yetkili servisi olmanın yanında tüm ilçelere hizmetini ulaştırmaktadır.

Üstün kalite politikamız ile verdiğimiz hizmetler müşterilerimizden de tam onay alarak maksimum düzeyde memnuniyet sağlamaktadır. Bağcılar Midea servisi olarak tüm konularda yanınızda yer almaktayız.

Bağcılar Midea Klima Yetkili Servisi

Firmamızın başarılı iş anlayışı ile yetkili servisler arasında tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Bu durumu sağlayan, teknik personelimize verdiğimiz düzenli eğitimler kaliteli bir servis hizmeti vermemizi sağlamakta ve müşterilerimizin memnuniyetini yükselterek Midea markasını ve Bağcılar Midea klima servisi tavsiye edilirliğini artırmayı başarmıştır. Sizlerden aldığımız bu güç ile kalite politikamızdan taviz vermeden çıktığımız bu yolda yürümeye ve kaliteli hizmetler vererek insanımıza ve ülkemize faydalı bir firma olmaya kendimizi adadık.

Değişen dünyamızda her geçen gün iklimlendirme cihazları da değişmekte , yeni çıkan teknolojiler ile daha verimli ve daha yüksek kapasiteli hale gelmektedir. 25 yıllık sektördeki geçmişimizden aldığımız tecrübe ve bilgi birikimini ülke ve insanımıza daha faydalı olabilmek adına güncel teknolojileri yakından takip ederek artırmaktayız. Teknik personelimizi düzenli olarak güncellenen klima teknolojisinin eğitimini almasını sağlayarak her zaman daha iyisini hedeflemekteyiz. Bağcılar Midea klima yetkili servisi olarak sorumluluklarımızın bilinciyle en iyi servis hizmetini vermekteyiz.

 

Bağcılar Klima Bakımı

Klimalar belirli bir süre kullanıldığında içeriye çektiği havayla birlikte gelen tozlardan filtre tarafından tutulamayan partiküller, soğutucu ve ısıtıcı aksam olan evaporatöre yapışarak burada katman oluşturmaktadır.  İç ünitede çoğalan partiküller bir süre sonra odaya hava verilmesi sırasında kirli bir ortamdan geçmesi nedeniyle temiz olan havayı kirletmekte hatta bazı durumlarda kötü kokular dahi yayabilmektedir. İnsan sağlığını tehdit eden bu durumu engellemek için düzenli olarak bakım yapılması gerekir.

Dış ünitede ise iç ortamdan gazlar vasıtasıyla alınan ısının deşarjını yapan kondenser daha iyi bir hava akışını sağlamak için filtresizdir. Ancak bu durum kondenserde aşırı toz birikmesine neden olur. Dış ünitede ki oluşan bu katman izolasyon tabakası gibi davranarak ısı deşarjını engellemekte ve klimanıza zarar vermektedir.  Klimanızı arızalanmadan uzun yıllar kullanmaya devam edebilmek için düzenli aralıklarla bakım yaptırmalısınız. Tercihen senede 2 kere mevsim geçişlerinde klima bakımı yaptırarak sağlıklı bir ortamda nefes almaya devam edebilirsiniz.

Bağcılar Midea klima servisi olarak sağlığınızı korumak, temiz bir ortam havasında rahatça nefes alabilmenizi sağlamak için en ince ayrıntısına kadar klima bakım ve temizliğini yüksek kalitede ilaçlarla yapıyoruz. Bağcılar klima bakımı ihtiyaçlarınızda bizi arayarak yetkili servis personelimizi çağırabilirsiniz.

Klima Bakımı Aşamaları

  • Klima iç ünitesi evaporatörü ilaçlı bakım ve temizliği
  • İç ünite fan, plastik aksam ve kasasının detaylı temizliği
  • İç ünite bakır boru tesisat bağlantılarının kontrolü
  • Dış ünite kondenseri ilaçlı bakım ve temizliği
  • Dış ünite fan ve diğer aksamlarının temizlenmesi
  • Dış ünite bakır boru tesisat bağlantılarının kontrolü
  • Gaz basınç kontrolü yapılarak eksik varsa gaz şarjının yapılması

*Gaz şarjı bakım fiyatlarına dahil değildir.

Bağcılar Klima Tamiri

Midea klima tamirinde uzman olan servis personelimiz tüm sorunlarınıza hızlı ve etkili bir şekilde çözümler üretmektedir. Klimanızda oluşan arızalarda en önemli konu arıza tespitinin tam ve sağlıklı bir biçimde yapılmasıdır. Yetkili Bağcılar Midea klima servisi olarak klima tamirinde profesyonel olan teknikerlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında VRF klima onarımından bireysel split klimalara kadar her klima modelinin tamiri bulunmaktadır. Bağcılar klima tamiri ihtiyaçlarınızda yetkili servis güvencesi ile hizmet alarak kalıcı çözümlere ulaşmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. En kısa zamanda adresinize gelerek klima sorunlarınızı çözüyor ve değişen tüm yedek parçalara 1 YIL garanti vererek onarımı güvence altına alıyoruz.

Yetkili servis olmanın getirdiği sorumluluklardan birisi de orijinal yedek parça ve kaliteli ürünler kullanılarak tamir işlemlerinin uzman bir tekniker tarafından tamamlanmasıdır. Firmamız hassas olduğu bir konu olan klima tamirinde Midea Klima uzmanı teknikerlerimiz en iyi çözümleri sunarak ilk gün olduğu gibi verimli bir şekilde klimanızı kullanmaya devam edebilmenizi sağlamaktadır.

Bağcılar Klima Montajı

Yetkili servis olan firmamızdan hizmet alarak en kaliteli ürünler kullanılarak klima montajlarınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bağcılar Midea klima servisi olarak montaj esnasında kullanılan malzemelerin kalitesine önem veriyoruz. Kalitesiz malzemelerle yapılan montajların ileride kullanıcılara yaşattığı arıza sorunlarının bilincinde olarak müşterilerimizin bu sorunları yaşamaması için tüm işlerimizde orijinal ve yüksek kalitede olan malzemeler ile montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Klimalarınızı uzun seneler sorunsuzca kullanabilmek, verimli olarak çalışmasını sağlamak için montaj işlemini güvenilir yetkili servislere emanet ediniz. Bağcılar klima montajı uzman servisi olan firmamızın ayrıcalıklarıyla klimanızın kurulumunu sağlamak için bizi arayın. Profesyonel teknik ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerden faydalanarak ücretsiz yeni klima montajlarınızı yaptırabilir veya klimanızı farklı bir konuma taşıyabilirsiniz.