Avcılar Midea Klima Servisi

Yetkili servis çağırmak veya klima satın almak için bizi arayın.

Avcılar Midea Klima Yetkili Servisi

Midea klima yetkili servisi olan firmamız %100 müşteri memnuniyeti hedefi ve profesyonel teknik ekipleriyle bakım onarım ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Avcılar Midea klima servisi profesyonel iş ve işçilik anlayışla tüm servis ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor.

 • Midea Klima Yetkili servisi güvencesiyle bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.
 • 25 Yıllık sektör tecrübesi ve Midea uzmanlığı ile kusursuz servis sunuyoruz.
 • Midea VRF ve diğer merkezi sistem klimalarda uzman olan teknik ekibe sahibiz.
 • %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Midea klima arızalarında uygun fiyat ve orijinal yedek parça ile güvenilir hizmet almak istiyorsanız bizi arayın. 25 yıllık sektör tecrübemiz ve Midea Klima uluslararası eğitimcileri tarafından yetiştirilen personelimizle her konuda yanınızdayız.
Merkezi VRF sistem klimalardan split klimalara, ticari tip klimalardan multi split klimalara kadar tüm iklimlendirme alanlarında uzman olan ekiplerimiz ile sunduğumuz servis ile müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm üretiyoruz.

Midea Klima modellerini incelemek ve satın almak için Midea Klima Fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Servis Hizmetlerimiz

Avcılar Midea Klima Tamiri

Klimaların bazı parçaları ticari ömrünü tamamladıktan sonra arızalanabilmektedir. Arızanın doğru olarak tespit edilmesi uzmanlık gerektiren bir konudur. Bazı durumlarda bir parça arızalanırken bu soruna neden olan başka bir parçanın arızası olabilmektedir. Arızanın onarımında yedek parça değişimi gerekiyor ise aynı arızanın tekrarlanmaması ve müşteriye ek maliyetler yüklenmemesi için kullanılan yedek parçanın kalitesi çok önemlidir. Merdiven altı veya çantacı olarak tabir edilen klima servisleri değiştirdiği parçanın ucuzluğuna önem verirken yetkili servisler kalitesine önem vermektedir. Midea Klima Servisi çağırarak kaliteden taviz vermeden uygun fiyatlara onarım hizmeti alabilirsiniz.

Klimalarınızın garanti kapsamı dışına çıkmaması için lütfen sadece yetkili servislerin müdahale etmesini sağlayın.

Avcılar Midea Klima Bakımı

Klimaların bakımı yapılmadığı takdirde filtrelere tutunan toz partikülleri hava akımını düşürürken mikron düzeyindeki filtrelerin tutamadığı partiküller evaporatöre yapışan tozlar muayyen bir miktarda biriktikten sonra ortam havasına geri üflenmektedir. Geri gelen toz partikülleri hijyenik olmayan bir ortam oluştururken aynı zamanda kokuya neden olabilmektedir.

Bu durumunun bir zararı da evaporatördeki ısının havaya aktarılmasına bir miktar engel olmasıdır. İç ünitede biriken toz miktarı arttıkça ısı iletimi zorlaşmakta ve bu durum odanın istenilen seviyeye  gelene kadar daha fazla enerji tüketmesine neden olmakta ve klima ömrünü kısaltmaktadır.

Temiz ve hijyenik bir ortam havası sağlayabilmek için klima bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmalısınız. Özellikle astım ve koah gibi akciğer hastalarının ve küçük çocukların bulunduğu ortamlarda sağlığın korunabilmesi için detaylı klima bakımları daha fazla önem arz eder. Hassas olan bünyeleri ortam havasının sağlıksız olması durumlarından diğer yetişkinlere göre daha fazla etkilenebilmektedir.

 • Klima bakımlarında şu aşamalar izlenmelidir.
 • İç ünite evaporatörünün ilaçla temizlenmesi.
 • İç ünite filtrelerinin temizlenmesi.
 • İç ünite fan bloverı ve diğer plastik aksamlarının temizliği.
 • Dış ünite kondanserinin ilaçlı temizliğinin yapılması.
 • Dış ünite pervanesinin temizlenmesi.
 • Gaz kontrolünün yapılması.
 • Elektrik bağlantılarının kontrolünün yapılması.

Merkezi sistem Periyodik klima bakım anlaşmalarımızda bakımın ardından ilk üç servis hizmetinden işçilik ücreti almıyoruz!

Avcılar Midea Klima Montajı

Satın aldığınız veya daha önce kullanıp yerini değiştirmek istediğiniz klimaların montajı işinin uzmanı kişiler tarafından yapılması önemlidir. Doğru bir şekilde yapılmayan klima montajları kısa veya uzun vadelerde arızaya neden olarak müşterilere gereksiz maliyetler çıkartmaktadır.

Klima montajlarında mutlaka bakır boru kullanılmalı,  alüminyum boru tesisatından uzak durulmalıdır.

VRF Klima Sistemleri Montajında Uzman Personel!